29.06.2022 - Siverek Tanıtım - Çok Amaçlı Tanıtım
Siverek Tanıtım

Siverek Nöbetçi Eczane

Siverek Nöbetçi Eczane
Siverek nöbetçi eczaneleri

Siverek Nöbetçi Eczane Siverek İlçesinde hizmet verir. Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde Bazı Eczaneler, gün boyu yada gece boyunca nöbet tutmuyor olabilirler; Siverek Nöbetçi Eczaneler belirlenen aşağıdaki eczaneler icapçı olarak icap nöbetlerini tutuyor olabilirler veyahut mücbir sayılacak olan sebeplerle nöbet işlerini icra ediyor olabilirler. Bu sebepten ötürü aşağıda belirtilen Siverek Nöbetçi Eczane Telefon Numarası yada Siverek Nöbetçi Eczane İletişim ile Siverek Nöbetçi Eczane İletişim Numarası üzerinden üzerinden eczaneye gitmeden hemen öncesi belirtilen telefon numarasını arayarak eczanenin açık olup olmadığını teyit etmeniz sağlığınız ve sizin açınızdan önem arz etmekte olup şiddetle tavsiye edilmektedir.

Siverek İçerisinde bulunan eczaneler için SİVEREK ECZANELER Tıklayın.

Siverek Nöbetçi Eczane

Siverek nöbetçi eczane, Şanlıurfa’ya Bağlı Olan Siverek ilçesinde yer alan eczaneler aracılığıyla sırayla belirlenen liste ile sırayla ve özenle yapılmaktadır.. 4.367 km² yüz ölçümlerine sahip edinen ilçenin rakımı 800 metre olan ve 2021 nüfusu 266.971 kişidir. Şanlıurfa iline bağlı olan Siverek ilçesi, Sağlık kuruluşları yönünden Siverek Halkı için gayet yeterli bir konumda olup Siverek İlçesinde Nöbetçi Eczaneler listeleri ise Türkiye’de bulunan tüm il ve ilçelerde olduğu üzere her gün değişmek şartıyla güncellenmektedir. En başlı sebepleri arasında nöbetçi eczanelerin günün 24 saati çalışmasından kaynaklıdır. her gün SİVEREK NÖBETÇİ ECZANE görevini farklı semt ve mahallelerdeki eczaneler yerine getirmektedir.

Siverek Nöbetçi Eczane Nerede?

Siverek Halkı, Siverek Vatandaşları acil bir durumda yada acil bir ihtiyaç anında nöbetçi eczanelere başvururlar. Acil durumlarda ikamet ettiğiniz bölgede Siverek En Yakın Nöbetçi Eczane ‘yi bularak almak istediğiniz ilaç için araştırmaya girersiniz. En yakın eczane nerede diye gibi soruları aklınızda sorun etmeyi bırakarak yerleşim yerinize en yakın olan nöbetçi eczanelerin listesine Siverek Nöbetçi Eczane aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.

Siverek Nöbetçi Eczane Sorgulama

Siverek Nöbetçi Eczane rehberi Siverek Tanıtım aracılığıyla Siverek nöbetçi eczane nerede gibi sorularınıza çok kolay bir şekilde yanıt alabilirsiniz. Her gün ve her zaman güncel olarak değişen Siverek Nöbetçi Eczane listelerine erişim sağlarsınız. Siverek Nöbetçi Eczanelerinin isimleri dışında, telefon numarası, ve açık adres bulunması ile de harita vasıtasıyla kolayca ulaşım sağlarsınız.

Siverek Nöbetçi Eczane Mesai Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Siverek’te Eczanelerin mesai saatleri genel olarak 09.00 – 19.00 saatleri arasında olup, Çalışma günlerine gelicek olursak hafta içi pazartesi-cuma günleridir. Eczaneler pazar günleri ise çalışmamaktadır. Eczanelerin kapalı olduğu saatler ve günlerde nöbetçi eczaneler açık olarak halkın sağlık konusunda yada ilaç konusunda acil ihtiyaçları olması ihtimallerine karşı da hizmet vermektedirler. Nöbetçi eczane 7 / 24 saat hizmet vermesinin yanı sıra Siverek nöbetçi eczane çalışma saatleri tam olarak 24 saat olarak bilinmektedir.

Siverek Nöbetçi Eczane Hangi Mahallelere hizmet verir?

Siverek nöbetçi eczane listesinde yer alan eczaneler ve hizmet vermiş olduğu mahalleler aşağıda verilmiştir:

Abdalağa Mahallesi, Ayvanat Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Dicle Mahallesi, Esmerçayır Mahallesi, Fırat Mahallesi, Gülabibey Mahallesi, Güney Mahallesi, Hacıömer Mahallesi, Haliliye Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hasançelebi Mahallesi, Hayriye Mahallesi, Kale Mahallesi, Karacadağ Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ofis Mahallesi, Selimpınar Mahallesi, Şairibrahimrafet Mahallesi, Şirinkuyu Mahallesi, Yenişehir Mahallesi ve diğer siverek ilçesinde bulunan köy mahallelerine hizmet vermektedir.

Eczaneler Bayramlarda Kapalı Mı?

Eczaneler bayramda hizmet vermezler, aynı zamanda hafta sonları ve resmi tatil günlerinde de hizmet vermezler ancak vatandaşların acil ihtiyaçları olması durumlarına karşın nöbetçi eczaneler devreye girmektedir.

Eczaneler Cumartesi Günü Çalışıyor Mu?

Cumartesi günleri aktif olmayabilirler ancak cumartesi günü nöbetçi eczaneler hizmet vermektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ